Пасажирам

Відповіді на основні питання

Ми надаємо безкоштовні 10 хвилин з початку замовлення для Вашого виходу до автомобіля. Якщо Ви затримуєтеся більш ніж на 10 хвилин, Вам необхідно підтвердити подальше очікування і внести аванс за поїздку, в іншому випадку замовлення буде скасовано.

Після посадки в автомобіль, водій може уточнити у Вас кінцевий пункт поїздки і переважний маршрут руху. Якщо маршрут запропонований не буде, водій доставить Вас на місце відомим йому найкоротшим шляхом. Швидкість і порядок руху визначаються Правилами дорожнього руху. Водію забороняється порушувати їх навіть на вимогу пасажира. Водій має право відмовити в послузі, якщо число пасажирів або багажних місць, перевищують місткість автомобіля. Заборонено куріння і розпивання спиртних напоїв в салоні автомобіля.

Якщо Ви берете в поїздку свого улюбленця, то обов'язково попереджайте про це диспетчера. Маленькі тварини в БУДЬ-ЯКОМУ випадку повинні знаходитися в спеціальних контейнерах, для великої тварини обов'язково приготуйте підстилку з щільної тканини. Пасажир несе повну матеріальну відповідальність за псування автомобіля тваринами. При недотриманні даних вимог, пасажиру може бути відмовлено в обслуговуванні.

Не всі наші машини оснащені дитячими універсальними кріслами. Якщо ви збираєтеся в поїздку з маленькою дитиною, то по можливості користуйтеся своїм дитячим кріслом. Завжди попереджайте диспетчера про дітей з Вами!

Оплата здійснюється за готівковий розрахунок. Звертаємо Вашу увагу, що кредитні картки в даний момент не приймаються. Приносимо свої вибачення.


Рекомендації по замовленню таксі

При поїздках в аеропорт рекомендований час подачі - за 3-4 години до Вашого вильоту: до години на дорогу і 2:00 на реєстрацію. Як правило, реєстрація в аеропортах починається за 2:00 і закінчується за 40 хвилин до вильоту. Рекомендуємо Вам оформляти замовлення таксі в аеропорт напередодні поїздки. Вартість поїздки визначається залежно від Вашої віддаленості від аеропорту.

При поїздках на вокзал рекомендований час подачі - не менш, ніж за 2 години до відправлення поїзда в залежності від вокзалу.

Якщо Ви плануєте поїздку в години "пік": з 7 до 11 ранку, і з 17 до 21 години вечора, а також у п'ятницю, рекомендуємо Вам розраховувати час виїзду на 40-60 хвилин раніше звичайного.

 

Телефонуйте нам

Встановлюйте додатки

Замовляйте онлайн

Такси Такси